Równowaga Poradnia Dietetyczna Katarzyna Różańska

Równowaga Poradnia Dietetyczna Katarzyna Różańska
Noniewicza 93a
16-400 Suwałki
oraz
Wojska Polskiego 51
16-300 Augustów

tel.: 733 844 366
http://www.rownowaga.info

Godziny przyjęć:
Suwałki: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 10:30-14:00 i środa 11:00-18:00
Augustów: czwartek 15:00-18:00

Indywidualne konsultacje dietetyczne, prowadzenie programów odchudzających (miesięczne pakiety żywieniowe), żywienie dzieci, żywienie kobiet przygotowujących się do ciąży/ciężarnych, dietoterapia w jednostkach chorobowych.

Poradnia dietetyczna Równowaga to specjalistyczny gabinet dietetyczny, w którym zasięgniesz porady u wykwalifikowanego dietetyka.  Obecnie gabinet oferuje porady dietetyczne w Suwałkach i w Augustowie. Pomagamy pacjentom radzić z otyłością i niezdrowymi nawykami żywieniowymi. Właściwym jedzeniem wspomagamy leczenie chorób dietozależnych m.in. nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca.

Terapie oparte są wyłącznie na zasadzie racjonalnego odżywiania, które są bezpieczne dla zdrowia. Misją poradni jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez naukę prawidłowego sposobu odżywiania w tym zmianę nawyków żywieniowych.

Wiele diet dostępnych w prasie i w Internecie dają natychmiastowe efekty, niestety są one często krótkotrwałe. Poprzez edukację pragniemy, aby osoba, która trafiła do poradni potrafiła samodzielnie komponować swój jadłospis oraz robiła zakupy bardziej świadomie.

Wizyty domowe: TAK
Zapisy: Telefon

Dietetycy:

  • Katarzyna Różańska – Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Dietetyka
Ten wpis został opublikowany w kategorii Augustów, Podlaskie, Suwałki, Znajdź dietetyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.