MJ Psychoedukacja

MJ Psychoedukacja Magdalena Jarzębowska

Gabinety:
ul. Kawaleryjska 10/5, Lublin, tel: 81-525-72-74
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3/1, Lublin, tel: 501-693-919

e-mail: mjarzebowska@nowalekkosc.pl
http://nowalekkosc.pl

Terminy wizyt dostosowujemy do potrzeb pacjentów.

„Nowa lekkość bytu” to kompleksowy program walki z nadwagą i otyłością, realizowany z powodzeniem od ponad czterech lat w Lublinie, przez zespół psychologów i dietetyków. Skierowany jest do wszystkich, którzy bezskutecznie zmagają się z nadprogramowymi kilogramami. Jego celem jest przywrócenie nie tylko prawidłowej masy ciała, ale także wiary we własne możliwości, radości życia nieograniczonej ciągłymi dietami oraz umiejętności samodzielnego dbania o własne zdrowie i dobry wygląd.

Dietetycy:

  • Magdalena Jarzębowska — jestem psychologiem (absolwentka Psychologii SWPS), psychodietetykiem (ukończyłam studia podyplomowe z psychodietetyki na SWPS), trenerem warsztatów psychologicznych (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Na co dzień pracuję z osobami z nadwagą i otyłością, zarówno prowadząc konsultacje indywidualne, jak i spotkania grupowe oraz warsztaty psychodietetyczne. Tworzę programy warsztatów psychoedukacyjnych, jestem autorką książki „Krótka bajka o odchudzaniu z happy endem”, którą napisałam dla kobiet zmagających się z problemem pułapki odchudzania, oraz współautorką książki dla dzieci „Kuchnia pełna przygód, czyli na tropie tajników dobrego odżywiania” (wkrótce w sprzedaży). Współpracuję jako wykładowca ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie i we Wrocławiu, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych na kierunku psychodietetyka. Jestem propagatorką interdyscyplinarnego podejścia do problemu nadwagi i otyłości, zwracam uwagę na potrzebę całościowego patrzenia na problem, dlatego w swojej praktyce współpracuję ściśle z dietetykami, lekarzami, trenerami. Wierzę, że praca nad zmianą nawyków żywieniowych i stylu życia oparta na rzetelnej wiedzy o sobie — swoich zasobach osobistych, słabościach itp. — zaprowadzi do osiągnięcia realnych celów na zawsze.Pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i rodzicami z dziećmi. Moją misją zawodową jest także dzielenie się swoją psychologiczną wiedzą i umiejętnościami z innymi specjalistami pracującymi z tematem otyłości, w tym celu organizuję różnego typu warsztaty i szkolenia.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Lubelskie, Lublin, Znajdź dietetyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.